Termínový kalendář Panda RWT AQUA Rychnov nad Kněžnou 2003-04
Měs   den EX ČL KP KS OP ELD ČLD místo ČLD akce
zač.       10              
10. so 4.           1. 1.-2. Loko Brno 9:00 Loko Brno B - RK, 14.00 RK - Vinohrady Brno
  ne 5.           2.      
  so 11.                  
  ne 12.     1.           Rychnov B - Jaroměř
  so 18.                  
  ne 19.   1.   1.         Rychnov - Vrchlabí, RK C - Ortex HK
  so 25.                  
  ne 26.                  
11. so 1.                  
  ne 2.     2.           Lomnice n. Pop. - Rychnov B
  so 8. 1.   3.     3. 3.-4. Rychnov 9:00 Rychnov - Ústí n. Orl., 14:00 Rychnov - Loko ČT
                      Rychnov B - Dvůr Králové n. L.
  ne 9. 2. 2.   2.         Vyšehrad C - Rychnov, Sokol HK A - Rychnov C
  so 15.                  
  ne 16.     4.   1.       Rychnov B - Broumov
                      OP: Doudleby - RKD, RKE-Dka, Třebechovice - Javornice
  so 22.                  
  ne 23.   3.   3.         Rychnov - Synthesia Pce B, Rychnov C - Slavia HK D
  so 29.                  
  ne 30.     5.   2.       Lípa A - Rychnov B
                      OP: Dka - Třeb B, RKD-RKE, Kostelec B - Doudleby
12. so 6. 3.                
  ne 7. 4. 4.   4.         Polabiny 2222 Pce - Rychnov, TJ Náchod B - Rychnov C
  12.           4.      
  so 13.           5. 5. Jaroměř 9:00 Jaroměř - RK
  ne 14.     6.   3.       Rychnov B - Sokol Náchod A
                      OP: RKE-KoB,  Třeb B - RKD, Javornice - Dobruška
  so 20.                  
  ne 21.     7.           TJ Náchod A - Rychnov B
  so 27.                  
  ne 28.                  
1. so 3.                  
  ne 4.   5.   5.         Rychnov - Viktoria Žižkov, Rychnov C - Hronov
  so 10. 5.                
  ne 11.     8.           Rychnov B - Loko Trutnov
  so 17.                  
  ne 18.   6.   6.         Vlašim - Rychnov, Třebechovice - Rychnov C
  so 24.                  
  ne 25.     9.   4.       Nová Paka - Rychnov B
                      OP: RKD - Javornice, Ko B - Třeb B, Doudleby - RKE
  so 31.           6. 6.-7. Hlušice 9:00 Nový Bydžov - Rychnov, 14:00 Lysá - Rychnov
2. ne 1.           7.      
  so 7. 6.                
  ne 8. 7. 7.   7.         Rychnov - Havlíčkův Brod, Rychnov C - Jaroměř B
  so 14.                  
  ne 15.     10.   5.       Rychnov B - Jičín A
                      OP: Třeb B - Doudleby, Jav - Ko B, Dka - RKD 
  so 21.                  
  ne 22.   8.   8.         Rychnov - Polabí Kolín C, Rychnov C - Slavia Hradec C
  so 28.                  
  ne 29.     11.   6.       Slavie HK B - Rychnov B
                      Ko B - Dka, Doudleby - Javornice, RKE - Třeb B
3. so 6.                  
  ne 7.   9.   9.         Mladá Boleslav - Rychnov, Kostelec - Rychnov C
  so 13.                  
  ne 14.     12.   7.       Rychnov B - Lípa B
                      OP: Jav - RKE, Dobruška - Doudleby, RKD - Kostelec B
  so 20. 8.                
  ne 21. 9. 10.   10.         Rychnov - Infinity Pardubice B, Rychnov C - TJ Náchod C
  so 27.             8.-9. Jaroměř 9:00 H. Brod B - Rychnov, 14:00 Bedřichov - Rychnov
  ne 28.     13.           Hořice A - Rychnov B
4. so 3. 10.                
  ne 4. 11. 11.   11.         Lysá n. L. - Rychnov, Česká Skalice - Rychnov C
  ne 11.                  
  16.           F1      
  so 17.           F23 10.-11. HK 9:00 Rychnov - Hradec Králové, 14:00 Rychnov - Chrudim 
  ne 18.           F4