Kategorie mužů nad 60 let:
   1. Vanka (Bohemians) 5,5, 2. Trmal (Příbram) 5,5, 3. Vávra (Vršovice) 5.
Kategorie mužů nad 70 let:
   1. Ciprian (Ostrov nad Ohří) - otec reprezentantky Hany Kubíkové a dědeček reprezentanky v kategoriích mládeže Aleny Kubíkové 6 b., 2. Rudolf Kaiser (ŠK Smíchov) 5,5, 3. Bohumír Zámečník (Žamberk) 4,5.
Doprovodný turnaj hráčů od 50 do 59 let:
   vyhrál Alis Peřík (Dynamo DP Ostrava) 5,5 před Jiřím Hájkem (Zaječice) 5 a Ladislavem Zemanem (Litomyšl) 5 b.
Otevřený bleskový turnaj:
   1. Kačírek (Slavia HK), 2. Daniel (Rychnov), 3. Vykydal (Brno).
Fischerovy šachy:
   1. Červinka M., 2. Daniel J. (oba Rychnov), 3. Holub (Vršovice).

MČR seniorů 2003, kategorie 60 let - konečné pořadí:

 

Poř

Los

Jméno

ELO

Oddíl

Body

BH

BHm

Prům.

1

(1)

VANKA Miloslav Ing.

2231

Bohemians Praha

29

22.00

1960

2

(2)

TRMAL Jaroslav

2220

Investa Pribram

27

20.75

2005

3

(7)

VAVRA Jan Ing.

2076

Sokol Vrsovice

5

31½

21.50

2071

4

(12)

TEJKAL Jiri

2012

Loko Praha

5

27

18.00

1961

5

(16)

VOBORIL Pavel Ing.

1977

Infinity Pardubice

5

26½

17.00

1953

6

(4)

MACURA Emil

2124

SK Zlin

29½

17.00

2032

7

(5)

LASTOVICKA Jiri

2114

Sokol Bzenec

29

18.25

2002

8

(6)

JOUKL Zdenek

2113

Sokol Ml. Boleslav

28½

17.50

1963

9

(10)

PISE Jan Dr.

2028

Loko Brno

26½

15.75

1973

10

(9)

JAROS Mojmir Ing.

2039

Duras Brno

4

29½

14.75

2046

11

(13)

BLAHACEK Evzen

2003

Desco Liberec

4

28

15.25

1976

12

(3)

HOLUB Milan Ing.

2133

Sokol Vrsovice

4

25½

14.25

1933

13

(8)

HOLLMAN Zdenek

2075

Sp Rokytnice n/Jiz.

4

25½

13.25

1906

14

(11)

RATOLISTKA Josef

2023

Mladi Praha

4

23

11.25

1918

15

(24)

JASNY Stanislav

1813

TJ Vidce

4

21½

8.00

1742

16

(23)

HORYNA Josef

1837

Sokol Vrsovice

29½

13.25

2047

17

(20)

HEJZLAR Zdenek

1910

TJ Nachod

25

12.00

1918

18

(22)

GASEK Stanislav

1858

ALVA Pribram

24½

10.00

1925

19

(17)

ZDRAZIL Bohumir Ing.

1969

Slovan Bratislava

24½

6.75

1800

20

(19)

FOLTA Jaroslav

1963

Banik Habartov

24

11.75

1936

21

(18)

BABUSEK Miroslav

1965

SK Jakl Karvina

24

10.00

1890

22

(21)

CERVINKA Vladimir

1894

Sp. Rokytnice n/Jiz.

19½

7.25

1810

23

(29)

MAZURA Jaroslav

1581

Sokol Zamberk

3

24½

5.50

1841

24

(25)

ZIKMUND Jaroslav Dr.

1808

DDM Kostelec n/Orl.

3

19

6.25

1779

25

(30)

PALUDA Jiri

1578

Loko Ces. Trebova

25

7.25

1959

26

(15)

PETRZELKA Karel

1985

Loko Ces. Trebova

24

8.75

1880

27

(14)

HAJEK Jaroslav

1994

Sokol Zajecice

23½

6.75

1884

28

(28)

ANDRES Jaroslav Ing.

1620

Spartak Rychnov n/Kn.

23

3.75

1912

29

(31)

HURDES Emil

1498

Sokol Zamberk

22

4.00

1879

30

(27)

JEDLICKA Eduard

1681

SK Svitavy

21

2.25

1790

31

(34)

GERNERT Vilem

1727

Sp. Rokytnice n/Jiz.

19

4.50

1756

32

(26)

SVATOS Zdenek

1723

SK Svitavy

2

18

3.50

1807

33

(32)

SEBEK Pavel

1498

Stavby mostu Praha

1

21½

0.00

1802

34

(33)

SCHLAPPL Zdenek

1399

Sokol Hr. Kralove

0

0.00

1788